Біла Церква чемпіоном : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Біла Церква чемпіоном

05.11.2016

Біла Церква чемпіономТріумфом футбольних козаків з основного міста столичного регіону фінішував обласний чемпіонат ветеранів.

Біла Церква чемпіономУ Лютежі команди Вишгородського району та Білої Церкви розіграли титул чемпіона. Складалося враження, що територією та ініціативою володіли номінальні господарі поля. Та насправді гру вели гості з Білої Церкви. Відрядивши в атаку реактивного Олега Кулика, вони справно постачали його м’ячами і раз у раз створювали умови для швидкісного відриву. Як наслідок, Кулик ще до перерви забезпечив білоцерківцям комфортну перевагу в два голи. Однак у другому таймі команда Миколи Короля знайшла в собі сили рішуче переламати перебіг гри.

Характер і воля, здавалося, таки зробили своє. Спочатку Сергій Швець, а вже в компенсований арбітром Ігорем Шатохіним ігровий час Роман Пахолюк відновили інтригу в чемпіонській гонці. Але все-таки в серії післяматчевих пенальті фортуна виявилася прихильною до білоцерківців.

Нагороди переможцям і фіналістам обласного чемпіонату — кубок, дипломи, медалі та спеціальні призи — вручили Перший заступник Голови КОФФ Олександр Нігруца та Виконавчий директор Василь Наливайко. В урочистостях узяли участь і ветерани обласного футболу — Ігор Качар, Анатолій Нілов, Олександр Тютюн…

ВИШГОРОДСЬКИЙ РАЙОН — БІЛА ЦЕРКВА — 2:2 (Швець, 74, Пахолюк, 80+1 — Кулик, 5, 28), серія пенальті — 2:4.