Улюблений учень Миколи Кирсанова


30.06.2015  

Улюблений учень Миколи КирсановаСьогодні полудень віку святкує Юрій Лень, тісно пов’язаний з Київщиною футбольною впродовж багатьох років авторитетний і безмежно відданий народній грі фахівець.

Улюблений учень Миколи КирсановаЙого першим тренером був незабутній Микола Кирсанов, що й визначило життєвий шлях Юрія. Легендарний Учитель виховував не лише футболістів — порядних людей передусім. Таким і став Юрій, Юрко, Юрій Олександрович…

Він здійснив яскраву футбольну кар’єру, запам’ятавшись ігровою поставою високого гатунку в київському СКА, дублі харківського «Металіста», «Нафтовику» з Охтирки, «Вересі» з Рівного та «Кремені» з Кременчука. Лень не з чужих слів знає про силу національної вищої ліги. До речі, як і про справи та клопоти Київщини футбольної, у якій був членом виконкому та штатним працівником КОФФ. Спробував Юрій себе й на ниві футбольного арбітражу, хоча, здалося, без обопільної любові. Зате в юнацькому футболі він став незаперечним Авторитетом. Уже багато років ювіляр яскраво працює з динамівською зміною в уславленому столичному клубі.

Але найважливіше, що в будь-якій справі і на будь-якому терені людської діяльності Юрій Лень прагне максимальних звершень — творчих, фахових і спортивних. І при цьому залишається сумлінним і справедливим, обов’язковим і класним, одне слово — справжньою людиною, як і його Вчитель.

З роси і води тобі, Юрку! Нових успіхів і життєвих гараздів, Юрію Олександровичу!

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ