Українець Багмет — у «Барсі» : Київщина футбольна | Офіційний сайт КОФФ

Українець Багмет — у «Барсі»


23.09.2014  

Українець Багмет — у «Барсі»Юніорська команда знаменитої «Барселони» розраховує на українського футболіста, якому наступного місяця виповниться сімнадцять років.

Українець Багмет — у «Барсі»Володимир Багмет виховувався в яготинському дитбудинку і змалечку був залюблений у футбол. Його переглядали в «Шахтарі» — сказали підрости, не тішили хлопця увагою й київські тренери. А помітили непересічні футбольні здібності хлопця в Іспанії, куди він щороку вибирався з вихованцями дитбудинку на оздоровлення.

Грав український юнак у регіональних лігах, потім його запросили до провінційного клубу примери, а вже звідти — до «Барселони». Він пройшов ігрове випробування й на міжнародній арені, а тепер є гравцем каталонської команди U-19 і подейкують, що іспанці хочуть натуралізувати Володимира та заграти його в своїх національних командах.

А в Яготині Багмет, якого всі згадують з особливою теплотою, грав у найрізноманітніших турнірах під керівництвом Юрія Крижевицького та Олександра Мороза.

bagmet_koff.org.ua bagmet2_koff.org.ua bagmet24_koff.org.ua bagmet45_koff.org.ua bagmet73_koff.org.ua bagmet2443_koff.org.ua bagmet24343_koff.org.ua bagmet24443_koff.org.ua bagmet43422_koff.org.ua

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ