Титул розіграють «Рух» і «П’ятихатська»


26.09.2014  

Титул розіграють «Рух» і «П’ятихатська»Асоціація аматорського футболу країни провела фінальні турніри національного масштабу серед аматорів. Поєдинки фінального раунду відбулися на стадіонах Кіровоградської та Львівської областей.

Титул розіграють «Рух» і «П’ятихатська»На Кіровоградщині змагалися дві місцеві команди — АФ «П’ятихатська» з Володимирівки та «Буревісник» (Петрове), а також минулорічний чемпіон — ОДЕК (Оржів Рівненської області) та «Зоря» з Білозір’я, що на Черкащині.

Агрофірма «П’ятихатська» задовольнилася нічиєю з черкащанами, але виграла в основного конкурента з Рівненщини, що й забезпечило господарям загальну першість. А підсумкова турнірна таблиця мала такий вигляд:

команди

І

В

Н

П

М

О

1. АФ П’ятихатська

3

2

1

0

5-2

7

2. ОДЕК

3

2

0

1

4-1

6

3. Зоря

3

1

1

1

4-3

4

4. Буревісник

3

0

0

3

2-9

0

«Наша» фінальна група — за участю «Колоса» з Ковалівки — була в епіцентрі загальної уваги Київщини футбольної завдяки оперативним інформаційним добіркам на сайті koff.org.ua. Тут також виграли господарі, та й перебіг подій мав схожий сценарій, але — значно драматичніший. Віддамо належне «Колосу», який, попри нокаут від одеситів, на високому рівні провів останній поєдинок з господарем і завоював у підсумку бронзові нагороди чемпіонату країни. Хоча протистояли нашим землякам імениті, в основному, футболісти з Львівської і Одеської областей та з Харкова.

команди

І

В

Н

П

М

О

1. Рух

3

2

1

0

4-2

7

2. Колос

3

1

1

1

2-4

4

3. Електроважмаш

3

1

0

2

4-4

3

4. Балкани

3

1

0

2

4-4

3

Титул розіграють «Рух» і «П’ятихатська»АФ «П’ятихатська» та «Рух» розіграють чемпіонський титул у суперфінальному матчі, що має відбутися в першій половині жовтня. А бронзових медалей удостоєні «Колос» і ОДЕК.

І кілька зауваг узагальненого характеру.

Ніби й добре, що в аматорських змаганнях узяли участь чимало вчорашніх професіоналів, зокрема й екс-гравців національної прем’єр-ліги на кшталт Косиріна, Цигирлаша, Полтавця чи Кузнєцова. Однак саме вони, як правило, були найпомітнішими на полі і, на превеликий жаль, обдарованої молоді, спроможної завтра долучитися до чемпіонату професіоналів, ми не побачили. Як приклад, аж ніяк не вартий похвали та наслідування, маємо вельми прикрий факт: «П’ятихатська» грає в зоні Кубка регіонів УЄФА зовсім іншим складом… Аматорський футбол України конче потребує реформування — здається, це усвідомлюють усі, однак наважитися на кардинальні зміни ніяк не можуть. А може,  й не хочуть…

Як на мене, зовсім неправильно, що до однієї фінальної групи потрапили, фактично, дві команди з одного футбольного концерну — земляки з Кіровоградщини. За таких умов витримати до кінця спортивний принцип — особливо важко.

І вже взагалі недопустиме рішення дозаявляти безпосередньо на фінальний етап нових гравців. Адже таким робом хтось свідомо зміцнює свої лави, не рахуючись з інтересами та можливостями конкурентів. У фіналі мають грати ті, хто завоював це право впродовж сезону.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ