«Сокіл» розправив крила


25.12.2014  

«Сокіл» розправив крилаКоманда з Морозівки в середині дев’яностих років минулого століття була віце-чемпіоном області. Однак потім занепала, навіть у Баришівському районі поступаючись не лише райцентрівським колективам, але й футбольним зухвальцям на зразок «Іскри» із Селичівки.

«Сокіл» розправив крилаЦьогоріч «Сокіл» (історичну назву команді повернули кілька років тому) зібрався з силами і таки подужав усіх. Вища ліга в Баришівському районі з об’єктивних причин змаліла до шести учасників, які змагалися в чотири кола, а боротьбу за титул хлопці з Морозівки виграли в неймовірній колотнечі з амбітним «14 кварталом» і березанським «Будівельником». Цифри та факти з підсумкової таблиці й справді промовисті…

команди

І

В

Н

П

М

О

1. СОКІЛ (Морозівка)

20

12

4

4

52-27

40

2. 14 КВАРТАЛ (Баришівка)

20

12

3

5

50-29

39

3. БУДІВЕЛЬНИК (Березань)

20

11

2

7

40-31

35

4. ФК БАРИШІВКА

20

8

4

8

31-32

28

5. ІСКРА (Селичівка)

20

6

4

10

26-38

22

6. ТРУБІЖ (Коржі)

20

1

3

16

18-60

6

Князь стрільців — Сергій Панфілов з «14 кварталу» — забив 18 м’ячів, а його безпосередні конкуренти — рутиновані Петро Дмитренко з «Будівельника» та Олександр Гайовий із «Сокола» — відповідно 14 та 12 м’ячів.

Чемпіонська дружина згуртувалася довкола президента клубу Вадима Бусела та відомого в області колишнього арбітра Бориса Натопти. А граючим тренером став Олександр Гайовий. 29-річний вихованець морозівського футболу зажив правдивої слави в легендарному «Борисфені», з яким спробував сили і в еліті вітчизняного футболу. Нинішній бориспілець запросив до «Сокола» нового зразка й кількох нових земляків — Романа Литовчака, Василя Костюка та Орліна Стойкова. Вони й допомогли морозівцям тріумфувати в календарних перегонах. Про важливість «бориспільського десанту» красновомовно свідчить його відсутність в суперкубковому поєдинку з ФК «Баришівка». Чемпіон програв кубковому володареві з рахунком 0:2.

Окрім уже названих, у складі морозівців грали Володимир, Дмитро та Іван Лисенки, Богдан Коваленко, Анатолій Забельєв, Олександр Ульянов, Сергій Безсмертний, Олександр Розгон, Сергій Божко, Максим Мурзик, Віктор Терещенко, Василь Столярчук, Дмитро Гальченко, Роман Лопата, Андрій Навроцький, Дмитро Корнієнко, Олександр Мікаберідзе, Павло Терещенко та Валентин Зонь.

А ФК «Баришівка» — це команда Юрій Кондратенка. Легендарний футболіст, який ставав обласним чемпіоном ще 1989 року (!), не наситився грою та перемогами і в свої 42 роки. Кубковий фінал баришівські муніципали виграли в земляків із «Альянсу» з рахунком 2:0, а сам Кондратенко відзначився голом. Як, до речі, й інший легендарний футболіст — яготинець Юрій Лазебнов, який в дуеті з іншим зірковим ветераном — Борисом Волошиним, попри важкий тягар років, підсилив ФК «Баришівка».

Перша ліга в чемпіонаті Баришівського району складалася з 16 команд («Альянс» так і не стартував), а виграла її друга клубна дружина березанського «Будівельника».  

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ