Підсумки сезону: «Чайка» (Києво-Святошинський район)


22.01.2014  

«Чайка» виПідсумки сезону: «Чайка» (Києво-Святошинський район)йде з відпустки в середуТретій поспіль комплект срібних нагород обласного чемпіонату честолюбний пристоличний клуб по-господарськи розклав одразу в дві кубкові чаши — обласну та національну. Саме в цьому й полягає воістину унікальна неповторність турнірного року для команди Олександра Нігруци та Олександра Ігнатьєва. 

Підсумки сезону: «Чайка» (Києво-Святошинський район)«Чайка» провалила старт сезону, зазнавши двох поразок поспіль, та ще й від прямих конкурентів. Хтось поспішив викреслити футболістів Києво-Святошинського району з вузького гурту головних фаворитів. А хтось просто засумнівався в спроможності колективу надолужити згаяне.

Але все виявилося простіше. «Чайку» вибили з колії негода та відкоригування організаторами строків початку чемпіонату Київщини. Ситуативний пік форми футболісти проминули без ігор. Далі треба було терпляче працювати, аби знову вийти на необхідний спортивний рівень, але терпіти і працювати в «Чайці» уміють усі — від останнього резервіста до президента.

Президент Олександр Нігруца переборов себе, коли аж свербіли руки скоротити склад команди, проти чого категорично виступав тренер Олександр Ігнатьєв. Це коштувало президентові надмірних матеріальних затрат, звісно, своїх передусім, але коли довелося змагатися, паралельно з матчами чемпіонату, ще й на двох кубкових фронтах — обласному та національному, з’ясувалося, що клопоти марними не були.

«Чайка», як жартують її симпатики, три роки поспіль тупцює на місці церемоніальним маршем (натяк на три віце-чемпіонські титули). Насправді про таке «тупцювання» мріють навіть основні конкуренти на кшталт Бучі, Путрівки та Ставища. Але водночас «Чайка» сходить і на нові вершини. 2013 року вона вперше в історії заволоділа двома кубками — Київщини та України. До того ж тренер Ігнатьєв уже вдруге поспіль отримав визнання як найкращий в області, а його підопічні зібрали низку спеціальних іменних призів.

Симпатики команди ще довго згадуватимуть кубкові баталії національного масштабу, а також найкращі матчі календарного сезону — насамперед аж дві великі перемоги над зазвичай непоступливим «Хілдом-Любомиром», аж сім забитих м’ячів (без відповіді, до речі!) в двобої з «відкриттям сезону» із Броварів, переконливий виграш у «Діназа» на його полі…

Але чи могла «Чайка» виграти чемпіонат області?

Могла. Навіть з урахуванням стартового провалу. Для цього достатньо було виграти в «Діназа» й на своєму полі. «Чайка» переграла команду з Вишгорода, але забити не змогла. Трапляється й таке, це футбол, а він і справді непередбачуваний… Що ж, основне завдання відкладено на пізніше. Можливо, на рік наступний?..

ПІДСУМКИ СЕЗОНУЧАЙКА (КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОН)
2. ЧАЙКА (Києво-Святошинський район) 27 матчів:+22=3-2, 63-14, 69 очок
вдома 13 матчів:+10=2-1, 27-6, 32 очки (2 місце)
на виїзді 14 матчів:+12=1-1, 36-8, 37 очок (1 місце)
перше коло 13 матчів:+10=1-2, 37-8, 31 очко (3 місце)
друге коло 14 матчів:+12=2-0, 26-6, 38 очок (2 місце)
Кількість гравців 36
Гвардійці Богданов, Мусієнко, Петренко (23 матчі), Паламарчук (22), Мануйленко (21)
Кількість стрільців 19
Найвлучніші Богданов (15 м’ячів), Будзько (11), Мануйленко (9)
Автоголи Білоцерківець (Путрівка), О.Клименко (Буча), Станенко (Арсенал-Володарка)
Великі перемоги 9
Великі поразки 0

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ