Не стало Володимира Кожухова


14.03.2014  

Не стало Володимира КожуховаВідійшов у кращі світи авторитетний вітчизняний тренер і науковець Володимир Анатолійович Кожухов.

Не стало Володимира КожуховаВін народився 2 лютого 1936 року в Києві. До футболу долучився змалечку і 34 роки (!) грав оборонця та напівоборонця в київському «Локомотиві». Виступав у школярських збірних України та столиці, у союзній збірній залізничників. Чемпіон і володар Кубка Києва. Тренував команду союзного класу «Б» — краматорський «Авангард», юнацькі збірні республіки. Майже два десятиріччя працював у Київському інституті фізкультури, наприкінці 70-х років очолював кафедру футболу. Вісім років практикував як тренер-викладач у Об’єднаних Арабських Еміратах. Під його керівництвом тамтешній клуб «Аль-Ахлі» досяг значних турнірних успіхів у національних і регіональних змаганнях.

А з 2000 року Володимир Кожухов (на фото – третій зліва) долучився до футболу Київщини. Саме він став першим професіональним наставником вишгородського «Діназа», працював з іншою відомою командою — «Грань» (Бузова) і зробив особливо вагомий внесок у розвиток бориспільського «Борисфена».

Володимир Анатолійович залишив по собі сотні вдячних учнів і добру пам’ять Київщини футбольної.

Земля вам пухом, Наставнику…

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ