Карпенко гратиме за «Чайку»


08.04.2014  

Карпенко гратиме за «Чайку»Вихованець легендарного «Борисфена» повернувся на Київщину після тривалих виступів у чемпіонаті країни серед професіоналів.

Карпенко гратиме за «Чайку»Сергій Карпенко починав у рідному Щасливому, на всеукраїнській арені дебютував у «Борисфені» під проводом свого першого наставника Віктора Варениці, а найкращі футбольні роки провів у «Нафтовику» з Охтирки та криворізькому «Кривбасі».

Цікаво, що саме в елітному «Кривбасі» він запам’ятався переможним голом у календарному матчі з київським «Динамо». А призупинив професіональну кар’єру наприкінці минулого року, виступаючи за «Титан» із Армянська.

До нинішнього сезону Сергій готувався з ФК «Путрівка», змагаючись на передсезонних турнірах під егідою КОФФ. А після того, як путрівці зійшли з обласної арени, перебрався після нетривалих пошуків до «Чайки» з Києво-Святошинського району, з якою відновив виступи в обласному чемпіонаті матчем у Лютежі після більш як десятирічної перерви (раніше захищав кольори команд із Борисполя та Щасливого).

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ