Фінальний нефарт «Десни»


25.01.2014  

Фінальний нефарт «Десни»Професіональний чернігівський клуб тричі до нинішнього року виступав у фіналі Меморіалу Макарова, однак жодного разу не здобував омріяного призу.

Фінальний нефарт «Десни»1997 року «Десна» змагалася в групі «А» другої національної ліги і таки виграла першість України під проводом уже легендарного наставника Юхима Школьникова. Грали за команду, зокрема, Юрій Овчаров, Ігор Бобович, Руслан Гілазьєв, Сергій Згура, ветеран Олександр Малишенко, Олександр Савенчук і Сергій Сапронов, її капітан. Однак у фіналі Меморіалу Макарова чернігівці програли київській «Оболоні» (тренер Павло Невєров) з Всеволодом Романенком, В’ячеславом Нивинським і братами Конюшенками у складі.

2010 року «Десна» з Олександром Рябоконем на тренерській лаві фінішувала восьмою у першій національній лізі. Але фінал Меморіал Макарова програла молодіжці київського «Динамо», з якою працював Володимир Мунтян. Були тоді серед чернігівців і наші земляки — Максим Стоян, Сергій Старенький і Петро Кондратюк, а також Артем Мостовий, Руслан Єрмоленко і Андрій Гітченко, котрі свого часу виступали за славнозвісний «Борисфен».

А торік Олександр Рябоконь з «Десною» виграв другу національну лігу. Проте фінал Меморіалу Макарова хлопці з Чернігова знову програли, на цей раз — другій команді київського «Динамо».

Однак авторитетний тренер, омолодивши склад, але зберігши в «Десні» майже всіх основних виконавців, цьогорічний турнір ознаменував черговим виходом до фіналу Меморіалу Макарова. То, може, закляття вирішального матчу нарешті таки буде зняте?..

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ