Бронза для «Колоса»


20.09.2014  

Бронза для «Колоса»Сьогодні на Львівщині завершився фінальний турнір аматорського чемпіонату країни. Наш чемпіон фінішував другим у групі й отримає бронзові нагороди.

Бронза для «Колоса»Матч «Рух» — «Колос», як стверджують фахівці, виокремлювався з-поміж усіх поєдинків як за грою, так і за напругою протистояння. «Іскри летіли й кістки тріщали», — жартували завсідники винниківського стадіону імені Богдана Маркевича, і були не далекими від істини: поступатися насправді ніхто не хотів. А в підсумку — 0:0, і місцевий «Рух» — у суперфіналі.

Тим часом стало відомо, що Харків у паралельному матчі переграв Зорю — 2:0, а отже, чемпіон Київщини став бронзовим призером аматорського чемпіонату країни.

Стартовий склад «Колоса» був таким: Литвиненко — Гаврилюк, Козир, Семенко, Савчук — Кузнєцов, Поздєєв, Штонденко, Вишняк, Коропецький — Бондаренко. Заміни наприкінці поєдинку були масовими та логічними, однак бажання виграти не пропало до фіналу. Враховуючи різноманітні обставини, «Колос» варто похвалити за виявлений характер. Ця бронза — безцінний досвід, який стане в нагоді на шляху самобутнього колективу до професіонального статусу.

До уваги симпатиків Київщини футбольної огляди двох попередніх матчів нашого чемпіона (з харківським «Електроважмашем» та ФК «Балкани» Зоря Одеської області)  на аматорському чемпіонаті країни на Львівщині.


© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ