Поразка лідера
Черговий вищоліговий тур ознаменувався несподіваною осічкою ковалівського «Колоса», який поступився в Петропавлівській Борщагівці «Чайці», пропустивши м`яч на останній хвилині. Це дало змогу найближчим переслідувачам скоротити відставання від головного фаворита сезону.
22 тур. 15 вересня, субота
169. Динамо – ФК Буча |
0:0 |
170. Росичі – Інтеграл |
0:3 (0:1) |
171. Чайка – Колос |
1:0 (0:0) |
172. ФК Яготин – Динамо-Академія |
0:0 |
173. ФК Володарка – Діназ |
1:2 (1:2) |
174. Лідер – ФК Бородянка |
1:2 (0:0) |
175. Рубін – Хілд-Любомир |
2:2 (1:1) |
176. ФК Путрівка – ФК Музичі |
3:0 (1:0) |
Становище команд після 22-го туру
№
|
Команди
|
І
|
В
|
Н
|
П
|
М
|
О
|
1. |
«Колос» (Ковалівка) |
22
|
18
|
1
|
3
|
67-13
|
55
|
2. |
«Діназ» (Вишгород) |
21
|
15
|
2
|
4
|
49-17
|
47
|
3. |
ФК «Буча» |
22
|
14
|
3
|
5
|
37-19
|
45
|
4. |
ФК «Путрівка» |
22
|
14
|
2
|
6
|
46-22
|
44
|
5. |
«Інтеграл» ( Синява) |
22
|
14
|
2
|
6
|
45-34
|
44
|
6. |
«Чайка» (ПП. Борщагівка) |
22
|
13
|
5
|
4
|
42-21
|
44
|
7. |
«Хілд-Любомир» (Ставище) |
22
|
13
|
4
|
5
|
43-20
|
43
|
8. |
«Росичі» (Богуслав) |
21
|
12
|
3
|
6
|
31-23
|
39
|
9. |
«Рубін» (Пісківка) |
21
|
12
|
2
|
7
|
37-27
|
38
|
10. |
«Динамо» (Фастів) |
21
|
7
|
6
|
8
|
22-28
|
27
|
11. |
«Динамо-Академія» (Київ) |
21
|
5
|
3
|
13
|
38-54
|
18
|
12. |
ФК «Бородянка» |
22
|
4
|
1
|
17
|
16-53
|
13
|
13. |
ФК «Музичі» |
22
|
3
|
4
|
15
|
18-56
|
13
|
14. |
ФК «Володарка» |
21
|
2
|
5
|
14
|
19-37
|
11
|
15. |
ФК «Яготин» |
22
|
3
|
1
|
18
|
21-53
|
10
|
16. |
«Лідер» (Києво-Святошинський р-н) |
22
|
0
|
4
|
18
|
22-71
|
4
|
Снайпери
№
|
Гравець
|
Команда
|
голи
|
1. |
Олександр Петрук |
(Діназ) |
22
|
2. |
Володимир Богданов |
(Чайка) |
14
|
3. |
Вадим Костяний |
(Діназ) |
13
|
4. |
Сергій Козир |
(Колос) |
10
|
5. |
Юрій Максименко |
(Хілд – Любомир) |
10
|
6. |
Сергій Панфілов |
(Колос) |
10
|
7. |
Олександр Рисенко |
(Інтеграл) |
10
|
8. |
Олександр Шома |
(Бородянка) |
10
|
Штрафники
№
|
Гравець
|
Команда
|
дата
|
1. |
Василь Бляхарський |
(Чайка) |
19.09.
|
2. |
Владислав Кабанюк |
(Рубін) |
19.09.
|
3. |
Євген Оникієнко |
(Володарка) |
19.09.
|
4. |
Євген Паламарчук |
(Чайка) |
19.09.
|
© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї
лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua