На турнірних розстанях

09.06.2012

Сьогодні відбувся останній в першій частині чемпіонату Київщини вищоліговий тур. Він зміцнив позицію одноосібного лідера й загострив ситуацію в особливо тісній групі його найближчих переслідувачів.

Ковалівці розгромили безпретензійну бородянську команду, причому Ігор Рудюк відзначився хет-триком, а Сергій Панфілов і Євген Євсєєв — стрілецькими дублями. Перемогу з великим рахунком здобули й ставищенці, до того ж — на гостинах у бронзового призера минулого сезону, а лідер атак «Хілда-Любомира» — В`ячеслав Гонта — спромігся на знаменитий «трюк з капелюхом», забивши синявцям аж три м`ячі. Підопічні Леоніда Джужика та Максима Штаєра тримаються найближче до «Колоса» в ситуативній турнірній таблиці, поступаючись лише п`ятьма пунктами в графі «втрачені очки». І саме вони — Ставище та Ковалівка — зійдуться в очному протистоянні на старті другої частини чемпіонату столичного регіону.

Драматичним виявився сюжет богуславського матчу ще двох кандидатів у медалісти. «Росичі» повели в рахунку в середині першого тайму завдяки голу Антона Вальчиковського. Однак у середині другого тайму путрівці здобули право на пенальті. І граючий тренер гостей Ярослав Вишняк, який набув чудової ігрової форми і в трьох останніх зустрічах забив аж п`ять м`ячів, програв дуель   Андрію Бузинному! Надалі, попри обопільно гострий характер ігрового ігрового протистояння, господарі були вправнішими. Спочатку юний Олександр Шаламай, який торік грав за ФК «Путрівка», подвоїв перевагу богуславців, а гості лише під завісу матчу провели гол престижу (його на свій баланс записав уславлений ветеран Юрій Турчин).

Емоційно почався фастівський поєдинок (уже в дебюті суперники обмінялися голами), а долю зустрічі вирішив удар голкіпера господарів Артура Хімича з одинадцятиметрової позначки. Яготинці здобули другу перемогу на виїзді з однаковим рахунком 3:2, а героєм став 40-річний Юрій Лазебнов, який оформив хет-трик. Переможного «пострілу» прямим ударом із штрафного завдав у вельми складному й напруженому протистоянні з пісківцями борщагівець Володимир Богданов. А в двох інших зустрічах — бучанській та київській — воротарі парирували пенальті, не врятувавши, проте, свої колективи від розгрому. Цікаво, що музичанці, ослаблені відсутністю трьох дискваліфікованих гравців і вилученого на початку другого тайму Давида Дзідзігурі, утримували матеріальну рівновагу аж до 66-ї хвилини, коли «прорвало» найкращого футболіста Київщини минулого сезону і найвлучнішого снайпера нинішнього чемпіонату Олександра Петрука.

14-й тур

√ Динамо (Фастів) — ФК Володарка — 2:1 (Кичка, 2, Хімич, 85, пн — Січкарук, 3).

√ Лідер (Петропавлівська Борщагівка) — ФК Яготин — 2:3 (М.Панченко, 67, у свої ворота, З.Насімі, 84 — Лазебнов, 30, 78, пн, 85).

√ Чайка (Петропавлівська Борщагівка) — Рубін (Пісківка) — 1:0 (Богданов, 61).

√ Росичі (Богуслав) — ФК Путрівка — 2:1 (Вальчиковський, 28, Шаламай, 69 — Турчин, 88). Нереалізований пенальті: Вишняк (Путрівка, 65 — воротар).

√ ФК Буча — ФК Музичі — 5:0 (Петрук, 66, 85, Дорофєєв, 70, Мануйленко, 75, Хабіб, 83). Нереалізований пенальті: Литовчак (Буча, 45 — воротар).

√ Інтеграл (Синява) — Хілд-Любомир (Ставище) — 1:5 (Бичков, 79 — Гонта, 6, 19, 27, Л.Поліщук, 31, Адаменко, 86). Вилучення: Бичков (Інтеграл, 84).

√ Колос (Ковалівка) — ФК Бородянка — 8:0 (Панфілов, 6, 84, Євсєєв, 11, 32, Рудюк, 21, 68, 73, Верхов, 70).

√ Динамо-Академія (Київ) — Діназ (Вишгород) — 2:5 (Чорний, 32, Гандзюк, 75 — Семеній, 5, Костяний, 21, Гірча, 25, 45, Тиєчко, 75). Нереалізований пенальті: Костяний (Діназ, 45 — воротар).

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua