Міжнародний вихід «Володарки»


26.07.2012  

ФК «Володарка», який після першої частини обласного чемпіонату посідає передостаннє, п`ятнадцяте місце у вищій лізі, успішно виступає на міжнародному рівні.

Мова про Кубок регіонів Бемоль, який проводиться в Молдові. ФК «Володарка», очолюваний президентом Олегом Малим, долучився до турніру 5 червня, обігравши в гостях молдовський клуб «Раковац» — 2:1 (обидва м`ячі забив Тамаз Хіхадзе). На початку наступного місяця наші земляки провели в Молдові ще дві зустрічі: 7 липня — 1:1 з командою «Єдінець» (Віктор Лиховидько), 8-го — 8:0 над «Гайдуком» (Корбу), м`ячі забили Лиховидько, Євген Кубай та Олександр Семеній — по 2, Вадим Гетьман і Тарас Іщенко.

А вчора володарці почали другий раунд домашньою перемогою над клубом «Буцені-Мерешені» з Хинчештського району Молдови — 3:1 (Хіхадзе-2, Сергій Мандровський). Матч провели арбітри КОФФ Володимир Маслов — Альона Кваша, Олександр Сербин. Тренер ФК «Володарка» — Микола Литвин.

28 липня на гостини до Володарки приїде молдовський клуб «Ізворац», а першого серпня наша команда гратиме в гостях з ФК «Ніспорень».

ВІДЕОГЛЯДИ МАТЧІВ ЗА УЧАСТЮ ФК «ВОЛОДАРКА» ДО ВАШОЇ УВАГИ

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ