Сезон 2011 року


04.07.2011  

Традиційні меморіальні турніри, присвячені пам`яті видатних діячів українського футболу, проходять на Київщині шістнадцять років поспіль.

 

 

Найдавніший з яскравих зимових турнірів — макаровський — веде свій літопис з 1996 року і був започаткований легендарним очільником Київської обласної федерації футболу Миколою Кирсановим. Цьогорічний, уже шістнадцятий за ліком, зібрав вісімнадцять команд різного статусу та рангу і заврешився сенсаційною перемогою путрівських аматорів над першоліговим ФК «Львів» — 2:1. До речі, ФК «Путрівка» став першим з-поміж обласних чемпіонів, який виграв Меморіал Олега Макарова одразу після свого «золотого» сезону. Президент іменитого клубу з Васильківського району — Леонід Матушевич, тренер — Олексій Назарчук, основний страж воріт — Василь Скибенко, удостоєний спеціального призу імені Макарова як найкращий голкіпер змагань.

Меморіал Віталія Голубєва, дванадцятий за ліком, приніс очікуваний успіх друголігової «Десни» (Чернігів). Вона перемогла на стадіоні «Козак Арена» в Петропавлівській Борщагівці місцеву «Чайку» в серії післяматчевих пенальті — 4:3. Ігровий час — 1:1. Назагал у турнірі взяли участь десять команд. Провів фінальний матч молодий фастівський арбітр Дмитро Денисюк.

Тринадцятий турнір пам`яті Миколи Кирсанова завершився вирішальним поєдинком у Лютежі, де на чудовому синтетичному газоні вишгородський «Діназ» обіграв «Інтеграл-Яблунівку» з рокитнянської Синяви з мінімальним рахунком 1:0.

© Будь-яке копiювання чи наступне поширення iнформацiї лише за наявності гіперпосилання на koff.org.ua


  • 

  • НАЙЦІКАВІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ